Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Има ли начин да подкарам Kodi добавки под WinXP?
#1
Има ли начин да подкарам коди на XP... знам ,че трябва да помисля за ъпгрейд,но към този момент нямам възможност... разцъках програмката на телефона и ми е доста удобна но... искам да я сложа на комп. Ако има някакъв вариянт ( без да сменям ОС..) ще съм ви много благодарен.
Отговори
#2
Разбирасе, че може. Само ти трябва стара версия на XBMC като тази: Old Version of XBMC Media Center for Windows XP
Отговори
#3
Супер изтеглих 12.3 Версията ,но стъпих на греда.. добавих бг хранилището и на всичките пише Broken Sad
Отговори
#4
Просто добавките се пишат вече за по-новите версии на KODI. Ако нещо тръгне, добре!
Отговори
#5
Ами за сега тръгна ANIBG - което ще рече аниметата ... Big Grin пак е нещо Sad ако имаше така добър чичка да напише Nova play и булсат фюжъна за нея версия ще съм много благодарен.
Отговори
#6
Здравей bLck,

Склонен съм да ти пренапиша  Nova Play, но ще трябва да почакаш, защото вкъщи нямам устройства под windows, още повече с древна ОС като XP Smile  Може да стане и по-бързо, но ще трябва ти да съдействаш. Знаеш ли как се включва Debug режима в Коди?

П.С: Всъщност, влез тук: http://andromeda.eu.org/xbmc/ и изтегляй ръчно от новите версии към старите и една по една ги инсталирай, докато случиш на работеща - така ще стане по-лесно.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
#7
Здравей Majide, Точно това направих от там изтеглих нова плей.инсталира се версия 1.2.0 ( макар че там я нямаше нз как стана).Отваря се ,но вътре нищо не работи.
Ами ще разгледам настройките и ще опитам да го вкл дебъг-а.
Ще е прекрастно ако успееш.също така и булсата ако успееш ще е е перфеткно ще помогнеш на много хора който са под WinXP.
Отговори
#8
Трябва да премахнеш българското хранилище, понеже добавките ще се ъпдейтват през него до новите им версии и няма да работят ! Сложи си отново онази версия, която ръчно си изтеглил и виж дали и доколко ти работи. Ще помогне, ако си включил Debug режима от настройките и ми изпратиш Log файла на Коди да за установя грешките.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
#9
[Изображение: 343sq9y.jpg]
Ето и дебъг-а
https://drive.google.com/file/d/0B2XTheu...sp=sharing
Отговори
#10
Опитай с тази преработена версия. Между другото, това което сега си инсталирал е от първия разработчик на добавката т.е. не е изтеглено от линка, който ти предложих одеве.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
Wink Проблем с Kodi за AppleTV undeath 4 1,116 29-02-2024, 05:07
Последна публикация: sarika78
  Проблем с Kodi и Zamunda Kose 1 549 19-12-2023, 16:34
Последна публикация: martinstz
  Kodi PC qbadabaduuu 9 1,480 15-12-2023, 13:11
Последна публикация: m1TeT0
  Kodi 19: Грешка-dependency xbmc python 2.1.0 could not be satisfied i_deni 22 13,473 30-10-2023, 20:55
Последна публикация: irongrip
  Kodi 18.9 Бг добавки teyri 2 845 30-10-2023, 13:06
Последна публикация: teyri

Отваряне на: