Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BGReorder (СПРЯНА)
#21
Страхотна добавка, много добро описание в блога, и дете ще се справи! Хиляди благодарности!
#22
Здравейте!
Имам такъв един въпрос.
Може ли да се направи така, че когато даден канал бъде премахнат от листата на тиви.бг добавката да не я премахва от преправената листа  а да добавя на негово място празни редове или да копира предният канал в плейлистата. (иначе ми се разместват статичните ИД на каналите)
ДА се направи по подобие на отметката добави каналите, които не са в шаблона, но са в плейлистата, подобна функция, но да е нещо като запази каналите, които за в шаблона, но не са в плейлистата.
Блг.
#23
Принципно може, но аз лично не виждам особен смисъл от такава функционалност и не бих се занимал да я имплементирам. Кода е свободен за всеки който иска да го промени по свой вкус.

Междувременно в новата версия (ъпдейт от днес) са добавени две важни функционалности:

1. Добавката няма да се стартира ако в същото време ПВР-а е активен и гледате някой от каналите. Ще изчака докато гледането приключи. Това предотвратява досадното регенериране на плейлиста точно когато мача е най-интересен Smile

2. По подразбиране (променя се в настройките) при регенериране на плейлиста добавката ще изтрие предишните записи в ТВ и ЕПГ базата данни. Тази опция е полезна при Raspeberry или подобни малокалибрени устройства, където прословутото "Зареждане на канали от клиент" може да отнеме десетки минути! При изтрита база данни регенерирането отнема секунди.
#24
Здравейте,
Ползвам tivi.bg.
Въведох URL-a.
Смених пътя до плейлиста, но като дам RUN не ства нищо. Не ми генерира плейлист...
Използвам последната версия ( 1.3.3 ).
Някакви идеи?
There are 10 kinds of people. those who understand binary notation and those who do not.
#25
Без лог - никакви идеи.
#26
След третия опит стана.
Обаче забелязвам постоянен буферинг при някои HD канали, например Btv HD, BNT HD, NatGeo , History
There are 10 kinds of people. those who understand binary notation and those who do not.
#27
Е това вече трябва да е от интернета ти.
#28
Много странно, сега всички канали буферират Smile. Яко се бъгна нещо
There are 10 kinds of people. those who understand binary notation and those who do not.
#29
Скоро, добавката ще бъде и заменена от TVBG PVR Backend
#30
Аз след като ъпдейтнах до 17.1 всичко е 6. Smile Евала за труда!
There are 10 kinds of people. those who understand binary notation and those who do not.


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Приставка Теленет (СПРЯНА) ByJohnie 1 3,551 18-08-2022, 02:15
Последна публикация: zeraniex
  HBO GO Bulgaria (СПРЯНА) Majide 426 437,749 08-03-2022, 19:32
Последна публикация: Majide
  FILMBOX LIVE Bulgaria (СПРЯНА) Majide 1 7,521 24-04-2021, 18:34
Последна публикация: Majide
  BRIGADA (СПРЯНА) Majide 48 72,479 03-03-2021, 20:08
Последна публикация: Majide
  DRAMAFEVER (СПРЯНА) Majide 86 110,290 18-03-2020, 11:57
Последна публикация: Majide

Отваряне на: