Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
проблем след инсталиране на Коди
#1
Предварително се извинявам ако не съм в правилния раздел.
Инсталирах Коди на ТВ-филипс,но след инсталация не мога да свалям добавки,дава съобщение,че не може да се свърже със сървъра а интернет има.
Имах инсталирано Коди,но го изтрих по погрешка.
Отговори
#2
Коя версия инсталира? На каква платформа?

Инсталирай някой "addon installer", като този на TVAddons.
https://seo-michael.co.uk/how-to-install...-for-xbmc/
Сложи и Log-a от Коди. Виж тук за твоето устройство.
http://kodi.wiki/view/Log_file/Advanced#Location
Отговори
#3
Версията е 15,2 asengard.Свалям я направо от play-магазина на телевизор филипс андроид.Странното е,че версията работеше и
fusion също,но изведнъж се омаза и я деинсталирах.Сега я свалям наново,но не мога да сваля адони.
Отговори
#4
Пробвай ръчно да инсталираш добавка - System > Addons > Install from zip
Дадах ти Fusion пакета на TVAddons.ag пробвай да го инсталираш.
Отговори
#5
Телевизора работи ли?
Скоро очаквам доста теми и за прецакани телефони Angry
Отговори
#6
xbmcbg> Какво имаш предвид с това "прецакани телефони"? Kodi сам по себе си е обикновено приложение и не е в състояние да повреди хардуерно или софтуерно устройството, където е инсталиран.

г-н Попов> Когато започвате тема за някакъв софтуерен проблем, колкото вие не сте наясно какъв е проблемът ви, толкова и ние не можем да гадаем на сляпо! Препоръчително е, да активирате Debug режима на Kodi и да ни покажете подробен Log file, където причината за проблема вероятно ще фигурира. Ето тук е описана процедурата на български: https://kodibg.org/forum/thread-11.html
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
#7
Съпругата и децата в къщи са доста талантливи, мързи ги да изключата коди по установеният ред в следствие на това се скапва OS на телевизора/ТЕЛЕФОНА. Имам лични наблюдения с телевизор Шарп под андроид и дава телефона Samsung Galaxy S6 & S7. Добре е че са купини от COSTCO където за да ги върнеш в гаранционният срок е достатъчно да кашеш, че вече не те кефят.
Отговори
#8
(14-02-2016, 16:24)xbmcbg написа: Съпругата и децата в къщи са доста талантливи, мързи ги да изключата коди по установеният ред в следствие на това се скапва OS на телевизора/ТЕЛЕФОНА. Имам лични наблюдения с телевизор Шарп под андроид и дава телефона Samsung Galaxy S6 & S7. Добре е че са купини от COSTCO където за да ги върнеш в гаранционният срок е достатъчно да кашеш, че вече не те кефят.
Малко офтопик, но Samsung Galaxy S7 май още не е обявен и не се продава?
Отговори
#9
Прав си сега погледнах печатна грешка брой ги 5§6.
И аз като теб съм фен на ябълката от много години и не бих я сменил за Самсунг
Отговори
#10
(14-02-2016, 16:44)xbmcbg написа: В Европа не зная, говоря за Северна Америка
Странно, дори в сайта на Самсунг за САЩ няма S7, а според информацията тук:
GSM ARENA
модела се очаква да бъде обявен на 21 Февруари а да влезе в продажба от Март. Освен ако Вие не сте служител на Самсунг и имате достъп до модела преди той да е обявен официално?
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
Wink Проблем с Kodi за AppleTV undeath 4 1,118 29-02-2024, 05:07
Последна публикация: sarika78
  Проблем с субтитри kaneto007 3 346 21-02-2024, 17:21
Последна публикация: martinstz
  Проблем с Коди RAKCHO 11 895 19-02-2024, 21:08
Последна публикация: Majide
  Проблем с мрежата за интернет ROBERT 9 3,632 12-01-2024, 18:18
Последна публикация: sarika78
  Проблем с Kodi и Zamunda Kose 1 549 19-12-2023, 16:34
Последна публикация: martinstz

Отваряне на: