Коди Фен Форум България
Bscfusion (СПРЯНА) - Версия за принтиране

+- Коди Фен Форум България (https://kodibg.org/forum)
+-- Форум: Общи проблеми, решения и взаимопомощ (https://kodibg.org/forum/forum-4.html)
+--- Форум: Компоненти за Kodi (https://kodibg.org/forum/forum-5.html)
+--- Тема: Bscfusion (СПРЯНА) (/thread-46.html)



RE: Програмна добавка: Bscfusion - Alkatrazbg - 08-08-2016

Могат да гледат и 1000 от един акаунт ама трябва да са във една и съща локална мрежа Smile Рутер със пуснат VLAN и гледа цяла София на муфта Smile Какво ще видят със тая резолюция и компресия е друга тема.


RE: Програмна добавка: Bscfusion - b_ignatov - 09-08-2016

Алкатразчо!
Преди две седмици, като си правих опити вкъщи не ми позволяваше да гледам на повече от две устройства.Опита си го правих на лаптоп, телефон и бокс през Kodi. Да не би да са направили ограничения според броя на приемниците за, които плащаш. И аз се учудих, защото преди време съм гледал и на трите устройства.


RE: Програмна добавка: Bscfusion - Alkatrazbg - 09-08-2016

Ограничението е по брой приемници. Зад рутера си може да пуснеш и целия квартал ако искаш. Когато ти направят ограничение по брой кънекции от 1 IP и можеш да гледаш само 1 канал и да имаш 1 заявка към сървъра им ще изядеш дървото. Сега в системата им се регистрира 1 у-во ама заявките са неограничени Tongue Толкова са елементарни за крадене ама не си заслужават усилията и парите дето ще трябва да инвестираш евентуално за някой домашен кам сървър .


RE: Програмна добавка: Bscfusion - b_ignatov - 09-08-2016

Може би си прав. Просто споделям какво се случва, докато тествам. Не ми се качва Fusion за да пробвам пак. Smile


RE: Програмна добавка: Bscfusion - maxsim - 10-08-2016

А как да гледам българските канали през Fusion в кодито.


RE: Програмна добавка: Bscfusion - Alkatrazbg - 10-08-2016

Трябва ви Коди,платен абонамент,регистарция във сайта на Булсатком,добавката за Коди от БГ хранилището,настройка на добавката .Има го обяснено тук във форума кое как се настройва,


RE: Програмна добавка: Bscfusion - xbmc - 15-08-2016

От няколко седмици програмите не ми тръгват.

При стартиране на Коди излиза съобщение Module import fail.

Някой има ли представа какво става?


RE: Програмна добавка: Bscfusion - xbmcbg - 15-08-2016

Понеше кристалните ни топки са повредени и неможем да гадаем без тях, ще ти се наложи да покажеш лог файла ако търсиш или искаш да получиш помощ Big Grin


RE: Програмна добавка: Bscfusion - brionvega - 16-08-2016

Ползвам MXQ pro плеър и имам проблем при зареждането на fusion през коди.Правя всичко както трябва.Програмите ми се зареждат но не тръгват.Пише работи и постоянно върти едно кръгче в долният десен ъгъл,но не тръгват.Като преместя от самсунг на  PC.работи точно 2 секунди и краѝ.При други устроиства примерно телефона нямам такъв проблем там всичко е ок.Пробвах и директно с кабела,защото мислех че е от нета,но пак нищо.   МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ


RE: Програмна добавка: Bscfusion - xbmcbg - 17-08-2016

Този "ПРОДАВАЛНИК – БУКЛУЧАРНИК" явно е уникално място където можеш да си загубиш парите  Big Grin и после  да се оплакваш на арменският поп.
Липсват само обясненията, че бокса върви с ЕГН - то, името, личната карта и адреса на собственика на акаунта. Имотната мафия в България явно вече е фен на форума.
Какви ли обяви щеше да има ако някой им беше обяснил достъпно и ясно как се прави "публик шер сървър" на реални активно действащи карти за достъп до сателитна телевизия?