Коди Фен Форум България
Bscfusion (СПРЯНА) - Версия за принтиране

+- Коди Фен Форум България (https://kodibg.org/forum)
+-- Форум: Общи проблеми, решения и взаимопомощ (https://kodibg.org/forum/forum-4.html)
+--- Форум: Компоненти за Kodi (https://kodibg.org/forum/forum-5.html)
+--- Тема: Bscfusion (СПРЯНА) (/thread-46.html)



RE: Програмна добавка: Bscfusion - tianos777 - 19-12-2015

(18-12-2015, 18:22)Sei4etosei4eto написа: Аз съм с този модел само че с 50 инчовият. Коди забива при изключване/включване на тв'то. Трябва първо да се излезе от коди, след това да се изключи телевизора.

              Би ли споделил малко повече информация за този модел, какви са впечатленията ти , интересуваме най вече как се справя със СД сигнала, телевизора с коя версия е на андроид . Освен този проблем с коди  имаш ли други забележки . Благодаря предварително !


RE: Програмна добавка: Bscfusion - xbmcbg - 19-12-2015

(18-12-2015, 18:22)Sei4etosei4eto написа: Трябва първо да се излезе от коди, след това да се изключи телевизора.

Това е задължително за всички устройства на които има инсталирано КОДИ.


RE: Програмна добавка: Bscfusion - Valev - 19-12-2015

Ако не се изключва правилно следва нова инсталация Smile Преди време ползвах распбери със захранване усб на тв-то и имах проблеми. Сега съм с външно захранване и не го изключвам изобщо. Ако се наложи, първо през менюто на коди и после спирам захранването.


RE: Програмна добавка: Bscfusion - lemur - 24-12-2015

Някой натъквал ли се е на следния проблем. Инсталирах един TV Box - с Kodi и плъгина от темата. Всичко работеше безупречно докато не го занесох за подарък и се оказа че интернетът е от булсатком. Kodi зарежда каналите, EGP, лога, но нито един канал не тръгва. Приложението на булсатком работи без грешка на същото устройство и доставчик.
Като превключа на мобилен интернет каналите в Kodi тръгват.

Явно някак успяват да хванат че клиента не е легален. Има ли начин това да се излекува?
За сега пуснах прокси но това не е много елегантно решение Smile


RE: Програмна добавка: Bscfusion - toyobg - 04-01-2016

(24-12-2015, 20:57)lemur написа: Някой натъквал ли се е на следния проблем. Инсталирах един TV Box - с Kodi и плъгина от темата. Всичко работеше безупречно докато не го занесох за подарък и се оказа че интернетът е от булсатком. Kodi зарежда каналите, EGP, лога, но нито един канал не тръгва. Приложението на булсатком работи без грешка на същото устройство и доставчик.
Като превключа на мобилен интернет каналите в Kodi тръгват.

Явно някак успяват да хванат че клиента не е легален. Има ли начин това да се излекува?
За сега пуснах прокси но това не е много елегантно решени
Опитай първо от менюто програми на коди да стартираш fusion tv.


RE: Програмна добавка: Bscfusion - Sei4etosei4eto - 04-01-2016

(19-12-2015, 00:34)tianos777 написа:
(18-12-2015, 18:22)Sei4etosei4eto написа: Аз съм с този модел само че с 50 инчовият. Коди забива при изключване/включване на тв'то. Трябва първо да се излезе от коди, след това да се изключи телевизора.

              Би ли споделил малко повече информация за този модел, какви са впечатленията ти , интересуваме най вече как се справя със СД сигнала, телевизора с коя версия е на андроид . Освен този проблем с коди  имаш ли други забележки . Благодаря предварително !
Аз съм с IPTV от Виваком. С тв сигнала от stb на Виваком се справя чудесно. С картина от останалите източници/програми доста си поиграх с настройките за да ме задоволи качеството на картината. Андроида забива отвреме на време( когато много го ръчкаш с някоя програма ). Plex and Emby вървят екстра. Абе играчка си е. На жена ми и идва твърде Смарт, така че не знам за майка ти как ще е.
Съжалявам за късният пост. Дано съм бил полезен.


RE: Програмна добавка: Bscfusion - galcho - 07-01-2016

Някой да има излишен user и pass Smile


RE: Програмна добавка: Bscfusion - zdravkos - 11-01-2016

(07-01-2016, 12:17)galcho написа: Някой да има излишен user и pass Smile

Защо не питаш директно в форума на Булсат?


RE: Програмна добавка: Bscfusion - galcho - 11-01-2016

Питах ги но нямат,поне за тест ама..


RE: Програмна добавка: Bscfusion - b_ignatov - 14-01-2016

Здравейте Колеги!
Искам да попитам дали има вариант да се гледат всички канали през мобилен инернет на Коди?Знам че през него има ограничение и спортните Диеми не се зареждат.Въпросът ми е дали мога да направя домашния си рутер като VPN и ако минавам през него дали ще станат нещата?Ако има идруги варианти моля споделете.Ако нещата стават обещавам да публикувам тема за решението на този "проблем"
Благодаря предварително.