Коди Фен Форум България
Bscfusion fork (ИЗОСТАВЕНА) - Версия за принтиране

+- Коди Фен Форум България (https://kodibg.org/forum)
+-- Форум: Общи проблеми, решения и взаимопомощ (https://kodibg.org/forum/forum-4.html)
+--- Форум: Компоненти за Kodi (https://kodibg.org/forum/forum-5.html)
+--- Тема: Bscfusion fork (ИЗОСТАВЕНА) (/thread-339.html)



RE: Bscfusion fork (ИЗОСТАВЕНА) - Slackwere - 16-06-2017

Здравейте, имате ли идея защо fusiona върви 1-2 часа, след което програмите не искат да тръгват и трябва ръчно да дам Стартирай на добавката от настройките.


RE: Bscfusion fork (ИЗОСТАВЕНА) - ZZlatev - 16-06-2017

И ти ще имаш идея, ако се върнеш назад в темата и прочетеш. После ти става много яко. Като те мързи се губи кефа.


RE: Bscfusion fork (ИЗОСТАВЕНА) - Slackwere - 16-06-2017

Как пък веднъж не отговори нормално като хората... Щом пиша значи съм проверил.. Никъде не намерих точно обяснение как се оправя, като за начинаещ. Вие като разбирате вие лесно. Ние какво да кажем.


RE: Bscfusion fork (ИЗОСТАВЕНА) - xbmcbg - 16-06-2017

Не е необходимо да казвате нищо, а да продължавате да четете и да експериментирате докато намерите отговора , другият вариант е да не се захващате с неща които не са от вашата компетенция и да си вземете декодер от БСК където има хора на заплата които са длъжни да се погрижат за вас.


RE: Bscfusion fork (ИЗОСТАВЕНА) - Slackwere - 17-06-2017

Добре, тогава този форум за какво е направен. Да си помагаме или да си пишем ей така защото няма какво да правим. Вместо да бяхте написали с едно изречение как се оправя, вие ми се правите на големи тежкари и ми въртите локуми аз какво трябвало да правя и какво не. Мерси и лек ден от мене.


RE: Bscfusion fork (ИЗОСТАВЕНА) - Matrata - 17-06-2017

От настройките на добавката смени да се обновява на 2часа по подразбиране е на 8часа. Защото от бск са променили интервала за подмяна на плейлистата от 8ччаса на 2часа


RE: Bscfusion fork (ИЗОСТАВЕНА) - nafnafff - 17-06-2017

Здравейте, някой дали може да ми каже защо постоянно ми накъсват някой от каналите при положение, че ползвам plugin.program.bscfusion.andro-master. Благодаря предварително.


RE: Bscfusion fork (ИЗОСТАВЕНА) - tishog - 17-06-2017

Здравей Matrata,
Последно знам, че листата се обновяваше на 3 часа.
Вече на 2 ли е променено?


RE: Bscfusion fork (ИЗОСТАВЕНА) - vhr - 17-06-2017

(17-06-2017, 14:29)nafnafff написа: Здравейте, някой дали може да ми каже защо постоянно ми накъсват някой от каналите при положение, че ползвам plugin.program.bscfusion.andro-master. Благодаря предварително.



и при мен е така...

ако има някакво значение 1 е канал който е ОК 2 е канал който насича

[Изображение: 11111.jpg]


RE: Bscfusion fork (ИЗОСТАВЕНА) - nafnafff - 17-06-2017

(17-06-2017, 22:03)vhr написа:
(17-06-2017, 14:29)nafnafff написа: Здравейте, някой дали може да ми каже защо постоянно ми накъсват някой от каналите при положение, че ползвам plugin.program.bscfusion.andro-master.  Благодаря предварително.



и при мен е така...

ако има някакво значение 1 е канал който е ОК 2 е канал който насича

[Изображение: 11111.jpg]



Никой ли няма лек за това прекъсване?