Коди Фен Форум България
Добавка за субтитри от subssab/subsunacs - Версия за принтиране

+- Коди Фен Форум България (https://kodibg.org/forum)
+-- Форум: Общи проблеми, решения и взаимопомощ (https://kodibg.org/forum/forum-4.html)
+--- Форум: Компоненти за Kodi (https://kodibg.org/forum/forum-5.html)
+--- Тема: Добавка за субтитри от subssab/subsunacs (/thread-150.html)

Страници: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Добавка за субтитри от subssab/subsunacs - dimo777 - 04-10-2019

Някой знае ли дали тази или другата добавка за субтитри ще работи на Коди 19?


RE: Добавка за субтитри от subssab/subsunacs - zaekadj - 20-10-2019

Добър вечер искам да попитам ако инсталирам добавката rar archive support дали ще разархивора субтитрите от замунда защото на някой филми ми дава грешка а през сайта на замунда филма си има субтитри


RE: Добавка за субтитри от subssab/subsunacs - martinstz - 20-10-2019

(20-10-2019, 00:21)zaekadj написа: Добър вечер искам да попитам ако инсталирам добавката rar archive support дали ще разархивора субтитрите от замунда защото на някой филми ми дава грешка а през сайта на замунда филма си има субтитри

Субтитрите към филмите нямат нищо общо с източника, от който се гледат филмите! Това, че гледаш от Замунда, няма нищо общо с това, откъде се свалят субтитрите. Инсталирай си модифицираната добавка на ByJohnie - Bulgarian Subs - и в настройките ѝ сложи отметка на Extract.me и няма да имаш проблеми с разархивирането.


RE: Добавка за субтитри от subssab/subsunacs - zaekadj - 20-10-2019

това от тоето репо първото в папка субтитри а а з ползвам последното него да го изтрия ли като ще инсталирам това или не пречи

аз даже не знам дали има проблем със разархивирането изписвама сървър ерор


RE: Добавка за субтитри от subssab/subsunacs - zaekadj - 21-10-2019

и с тази добавка която казваш за субтитри не става дава грешка сървър ерор явно торента си има проблем


RE: Добавка за субтитри от subssab/subsunacs - martinstz - 21-10-2019

(21-10-2019, 15:23)zaekadj написа: и с тази добавка която казваш за субтитри не става дава грешка сървър ерор явно торента си има проблем

Пак ще повторя - торента няма НИЩО общо с добавката за субтитири, освен да се вземе от него името, за да знае добавката какви субтитри да търси. Добавката дава Error, когато не може да намери субтитри. Всъщност на теб грешката при търсене ли я дава или при сваляне? Ако е при сваляне, то значи че не ползваш правилната добавка или нещо не си ѝ направил настройките, както трябва. Дай нещо като скрийншот, за каква ОС става въпрос, за кой филм, че напоследък кристалните топки и бобът не дават добри резултати.


RE: Добавка за субтитри от subssab/subsunacs - ZZlatev - 21-10-2019

За проблемите на zaekadj трябва повече от боб и кристална топка. Това е специален случай.

(21-10-2019, 15:23)zaekadj написа: и с тази добавка която казваш за субтитри не става дава грешка сървър ерор явно торента си има проблем
Явно торента си имал проблем. Нали използваш добавка за субтритри, какъв торент има проблем? 
Ти изобщо не заслужаваш някой да ти обърне внимание. Един път не показа шибания LOG файл, за да помогнеш на някой.... да ти помогне на теб.
"Не работи", "има проблем"....


RE: Добавка за субтитри от subssab/subsunacs - zaekadj - 21-10-2019

ако ми обясните какво е лог файл и как да го покажа няма проблем не разбирам и друг път съм питал за шибания LOG файл ама никой не обясни какво е


RE: Добавка за субтитри от subssab/subsunacs - Majide - 21-10-2019

KODI LOG FILE

/Моля спазвайте етикета за общуване/


RE: Добавка за субтитри от subssab/subsunacs - emskia - 20-12-2019

Ползвам BulgarianSubs и от самото начало има голямо забавяне докато получа резултат (понякога чакам около 5 мин). Някой има ли такъв проблем?