Коди Фен Форум България
Добавка за субтитри от subssab/subsunacs - Версия за принтиране

+- Коди Фен Форум България (https://kodibg.org/forum)
+-- Форум: Общи проблеми, решения и взаимопомощ (https://kodibg.org/forum/forum-4.html)
+--- Форум: Компоненти за Kodi (https://kodibg.org/forum/forum-5.html)
+--- Тема: Добавка за субтитри от subssab/subsunacs (/thread-150.html)

Страници: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Добавка за субтитри от subssab/subsunacs - ByJohnie - 29-04-2018

(29-04-2018, 00:53)Sei4etosei4eto написа: Днес забелязах, че добавката се скапва само ако се опиташ да свалиш определени субтитри. Когато свалям субтитрите на новия Westworld, всичко е наред. Когато се опитам да сваля субтитрите на star trek discovery e13 всичко се скапва - променят се пермишъните на temp директорията. Трябва ръчно да ги върнеш и след това отново сваляш субтитри. Ако се опиташ да свалиш същите субтитри на Стар Трек - отново се променят пермишъните.
Странна работа!!!

-rw-r--r-- 1 osmc osmc   968 Apr 28 23:41 ?????????????? ???????? ???? ???????????? UNACS.txt
Станете част от отбора UNACS.txt


RE: Добавка за субтитри от subssab/subsunacs - Sei4etosei4eto - 29-04-2018

(29-04-2018, 12:37)ByJohnie написа:
(29-04-2018, 00:53)Sei4etosei4eto написа: Днес забелязах, че добавката се скапва само ако се опиташ да свалиш определени субтитри. Когато свалям субтитрите на новия Westworld, всичко е наред. Когато се опитам да сваля субтитрите на star trek discovery e13 всичко се скапва - променят се пермишъните на temp директорията. Трябва ръчно да ги върнеш и след това отново сваляш субтитри. Ако се опиташ да свалиш същите субтитри на Стар Трек - отново се променят пермишъните.
Странна работа!!!

-rw-r--r-- 1 osmc osmc   968 Apr 28 23:41 ?????????????? ???????? ???? ???????????? UNACS.txt
Станете част от отбора UNACS.txt
И аз видях, че надписът на кирилица не се чете и предполагам, че нещо там се обърква.


RE: Добавка за субтитри от subssab/subsunacs - ByJohnie - 29-04-2018

Най вероятно ще трябва да се свържете с представители на въпросният сайт и ако имат желание може да се случат работите


RE: Добавка за субтитри от subssab/subsunacs - Blondin4o - 14-10-2018

Здравейте инсталирах приложението на андроид бокс намира субтитри но като избера ми изписва че неможе да ги свали идей как да го оправя ?


RE: Добавка за субтитри от subssab/subsunacs - paco112 - 14-10-2018

(14-10-2018, 00:10)Blondin4o написа: Здравейте инсталирах приложението на андроид бокс намира субтитри но като избера ми изписва че неможе да ги свали идей как да го оправя ?

Инсталираи RAR- приложението от Google Play Store. Добавката на subssab-subsunacs е версия 0.0.4


RE: Добавка за субтитри от subssab/subsunacs - dictator - 27-10-2018

Здравейте,

Искам първо да благодаря на девелопъра за страхотния адон. Чудесен е!

Имам малък проблем с интеграцията му с Elementum, не знам дали другите имате същия проблем. При мен като пусна филм с Elementum и не ми търси автоматично субтитри - дава ми Server error. При ръчно търсене няма проблем. Също така няма проблем ако пускам филм през Covenant или Zamunda Magnet.

Някакви идеи?


PS: Рънкам го на Android TV с Kodi 17.6


RE: Добавка за субтитри от subssab/subsunacs - EmanResu - 28-10-2018

Здравейте,

От няколко седмици насам забелязвам че на добавката и трябва ужасно много време да покаже резултатите от търсенето на субтитри. Времето за показване е 5-8 минути което е странно. Преди нямаше проблем. Няма никакви грешки в лога. Дали е само при мен?. Някой да има идеи?

Мерси и приятен уикенд


RE: Добавка за субтитри от subssab/subsunacs - ivanhoe.bg - 28-10-2018

Аз вчера забелязах, че ми показа резултати след около 3 минути.


RE: Добавка за субтитри от subssab/subsunacs - martinstz - 28-10-2018

(28-10-2018, 11:26)EmanResu написа: Здравейте,

От няколко седмици насам забелязвам че на добавката и трябва ужасно много време да покаже резултатите от търсенето на субтитри. Времето за показване е 5-8 минути което е странно. Преди нямаше проблем. Няма никакви грешки в лога. Дали е само при мен?. Някой да има идеи?

Мерси и приятен уикенд

Понякога (може би) не успява да направи връзка със сайта и зависва в изчакване. Аз лично, като усетя, че е зависнало, затварям прозореца за субтитри и го отварям наново. Обикновено се получава номера и бързо вади субтитрите.


RE: Добавка за субтитри от subssab/subsunacs - shantros - 28-10-2018

Big Grin Забавянето е реално подсещане, че в 21-ви век владеенето на език различен от български не е пожелателно, а задължително за всички които не се самоопределят за дебили  Idea   Big Grin