Коди Фен Форум България

Пълна версия: Анимации за най-малките
В момента виждате орязана версия на нашия форум. Вижте пълната версия с подходящо форматиране.
Здравейте на всички, ще можете ли към коди бг да се добави малко анимация като: boomerang, nickelodeon, cartoon network, duck tv, nick jr.,e-kids и други.
Благодаря ви предварително !!!
Ако се допиташ до Гугъл ще се убедиш сам, че такива аддони има и то много.
Здравей xbmcbg .... не мисля че е това е правилният отговор ... защото целта ми е  да има определен линк за децата а не чичко гугъл ... и то да се пуска само от  kodi ...
(28-10-2016, 21:50)xbmcbg написа: [ -> ]Ако се допиташ до Гугъл ще се убедиш сам, че такива аддони има и то много.
Здравей!
Предполагам желаеш въпросните канали да са с българско аудио?

Иначе, ако имаш желание можеш да погледнеш тези:
Cartoon HD
Playbox HD
Cartoons8
Super Cartoons
KidsFlix
Изброените от вас канали могат да се гледат през наличните добавки за услугата Bulsatcom Fusion в Kodi. За целта следва да имате действащ абонамент за сателитна телевизия и ще можете да наблюдавате не само детските, но и всички останали канали от абонаментния ви пакет.

Ако не държите да е телевизия на живо, може да инсталирате добавките vbox7, imedia и brigada, които предлагат голямо количество детски приказки, филми и сериали озвучени на български език. В случай, че детето е мъжко  6 - 20 годишно, може да пробвате да го ангажирате с анимета от anibg.info [Изображение: 13.gif]